Battlefield 4 - шутер от первого лица, разработанный студией DICE.

Iгрові автомати 777 з джекпотом

ігрові автомати 777

Серед  ігрових автоматів 777, які пропонуються на цьому сайті машини з джек-потами складають меншість, але тим не менш, їх все-одно досить багато. Багато сучасні ігрові заклади спеціально роблять так, що підводять гравців до можливості постійно так чи інакше заходити в такі ігри, тому навіть виносять їх на спеціальну панель на першій сторінці.

Причому, виноситься як сам список ігор з джек-потами, так і окремо - ті ігри, які вже можуть почати давати джек-пот, в яких закінчується його накопичення, або де він вже відіграється в даний момент. Списки можливих виграшів змусять активно ворушитися будь-якого гравця, який їх побачить, тому що реальність настільки великого виграшу неймовірно приваблива для кожного, у кого залишилося ще хоч щось в душі для азарту.

Серед слотів з джек-потами, можна виділити кілька цікавих категорій. Найпоширенішими є ті, які віддають джек-поти з особливо невеликими призами, які можна отримати в результаті виграшу бонусної гри. Таких апаратів дуже багато, наприклад, до них належать практично всі емулятори виробництва «Ігрософт», які особливо сподобалися нашим гравцям. Тут потрібно всього лише отримати досить часто випадає комбінацію, яка пропускає гравця в окрему гру, і в ній потрібно правильно приймати ігрові рішення. Як правило, це послідовність кількох виборів, які слід робити один за одним. Після того, як ці вибори будуть зроблені правильно, гравець отримує виграш, який може досягати більше 100 000 доларів.

Другий цікавий варіант слотів - це фіксовані джек-поти на сайті http://гральні-автомати.укр/slot-o-pol/. Вони віддаються гравцеві на будь-який ставкою, але в разі, якщо гра йшла не за найвищою ставкою, гравцеві доведеться чекати не повного виграшу, а тільки його частини - відповідно до того, що він сам поставив насправді, в пропорції. Але навіть в такій пропорції виграш може бути неймовірно великим. Яким, наприклад, буде виграш гравця, який ставив всього лише 1/10 максимальної ставки, якщо він виграв від 440 тис. до 5 млн. доларів? Варто зауважити, що в даному випадку виграш від самого гравця ніяк не залежить - він буде отримувати виграш в будь-якому випадку, незалежно ні від чого, але випадково - за вибором машини. Так що краще грати, вже будучи VIP-гравцем, і маючи особливі права на відіграш засобів.

 

Меню сайта

О сайте

battlefield4.com.ua

На сайте Battlefield4.com.ua Вы всегда сможете найти самые свежие новости о популярном шутере от первого лица - игре Battlefield 4, разработанный шведской студией DICE. Релиз данной игры состоялся осенью 2013 года. Так же на нашем портале Вы сможете посмотреть видео, скачать обои на рабочий стол и скриншоты из игры, а также ознакомиться с другими новостями и интересными обзорами игровой индустрии.

Последние комментарии